Největší výhra?

Hlavní diskuse o online pokeru...

Největší výhra?

Příspěvekod Karlos » 25.led.2010, 17:09

Jaká je Vaše dosud největší výhra v online pokeru v reálných penězích?
Hrajete pravidelně? Kolik času pokeru věnujete a jak dlouho už hrajete?

Já osobně preferuji online turnaje Sit & Go, jelikož je to většinou rychlá hra, na které se dají vydělat i pěkné peníze. O reálné peníze jsem začal hrát cca před půl rokem vkladem cca 50 euro. Od té doby mi tato částka stačila na rozjezd a nikdy jsem nebyl nucen si u své online poker kanceláře posílat další peníze. Výhry v těchto Sit & Go turnajích, které já hraju se pohybují okolo 2,5 - 12 euro. Což docela ujde. Když si vezmu že tento turnaj trvá cca 15 - 45 minut. :)
Když mám čas a chuť, hraju několik turnajů denně. Pokeru se věnuji už celkem asi rok a půl.
Pokud potřebujete půjčit peníze, nabízíme ověřené produkty společností - Provident, Ferratum, HomeCredit, CityBank, Vita Credit, Profi Credit...
Karlos

Re: Největší výhra?

Příspěvekod ax3j3t » 13.dub.2010, 14:46

Nech mě hádat. Hraješ na Stars Sitka - Buy in 1,75 dolarů. Tak jsou zhruba takové výhry jak píšeš. Tak to bychom se tam mohli lehce potkat.
ax3j3t

Příspěvekod Karlos » 14.dub.2010, 18:17

Hrál jsem sitka na unibetu. Tam se mi zatím líbí nejvíc, každopádně se mi moc nelíbí systém získávání VIP bodů potřebných k registraci na různé turnaje nebo na nákup unibet reklamních věcí (trička, košile...). Je to hodně přísné a ze sitek se nedá skoro nic nastřádat. Každopádně unibet má i super freeroly kde je v průměru nějakých prvních 30 míst dotovaných, což je taky fajn, ale je to na dlouho. Nejdéle jsem jeden freerol vydržel hrát asi 3 hodiny, ale bylo to namáhavý. Velikej rozdíl z rychlejch sitek;-)
Pokud potřebujete půjčit peníze, nabízíme ověřené produkty společností - Provident, Ferratum, HomeCredit, CityBank, Vita Credit, Profi Credit...
Karlos

Příspěvekod pepperos » 13.čer.2011, 12:22

Hraju ho jenom s kamarádama, takže jsem jednou vyhrál několik tisíc. Ale taky jsem někdy docela dost prohrál.
Novinky z poker světa najdete na stránkách cz.PokerNews.com. Chcete vyhrávat více a neplatit bankéři? Koukněte se na poker rakeback na herny, kde vám vrátí rake zpět.
pepperos

Zpět na Hlavní diskuse